ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده با استفاده از جی پی اس

در این مقاله سعی کردیم با ردیاب اعضای خانواده آشنا شویم. دانلود نرم افزار ردیابی اعضای خانواده و نصب آن روی گوشی می‌تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. از طرفی امکانات این نرم افزارها بسیار محدود است و در زمان‌هایی که خطر واقعی خانواده شما را تهدید می‌کند نمی‌توانید به اپلیکیشن ردیابی افراد اعتماد کنید. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از ردیاب شخصی افراد و خانواده است. شما می‌توانید با خرید ردیاب شخصی از پرشین ردیاب ، به بهترین شکل از خانواده و افرادی که برای شما عزیز هستند مراقبت کنید. برای اینکار کافی است تا با شماره 09052650940 یا 09171616004 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل

استفاده از ردیاب شخصی افراد با قابلیت‌های ویژه همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید. این ردیاب‌های کوچک امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهند و بهترین ابزار برای مراقبت از اعضای خانواده هستند. در کنار ردیاب‌های شخصی کوچک که برای ردیابی اعضای خانواده بسیار مناسب هستند، می‌توانید از ردیاب و شنود خودرو نیز استفاده نمایید.

بخشی از قابلیت ردیاب شخصی افراد و ردیاب خودرو را در اینجا معرفی می‌کنیم:

  • امکان ردیابی لحظه‌ای به صورت آنلاین و آفلاین
  • نرم افزار اختصاصی موبایل و پنل مدیریتی
  • امکان تعیین محدوده حرکتی
  • ثبت تمامی مسیرهای طی شده
  • امکان تعیین حداکثر سرعت مجاز برای خودرو
  • ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل

نکته مهم: استفاده از ردیاب اعضای خانواده فقط برای تأمین امنیت خانواده مجاز است. برای مثال ردیابی افراد سالمند و کودکانی که نیاز به مراقبت دارند یکی از اصلی‌ترین کاربردهای این جی پی اس ها است. با این حال استفاده از این ردیاب‌ها بدون اجازه و به دلایلی غیر از مراقبت از خانواده، از لحاظ اخلاقی تأیید شده نیست. بنابراین دلیل استفاده از ردیاب را برای اعضای خانواده خود توضیح دهید تا نگرانی‌های شما از بابت امنیت خود را درک کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.